Пʼяний мужик кинув гранату в поліцейських у Синельниківському районі.
Копів викликали сусіди через неадекватну поведінку синього бидла. Той заявляв, що має дві гранати, і ще й відкрив газ у будинку.
Під час затримання він кинув у бік поліцейських два вибухонебезпечні предмети. Один не спрацював, інший — вибухнув. П’ятеро правоохоронців отримали осколкові поранення, їх госпіталізували.
34-річного дебошира затримали. На місці вилучили фрагменти гранат і запал. Працюють слідчі та вибухотехніки.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely