https://cdn4.telesco.pe/file/279ff0350c.mp4?token=byUPX0HKZTpr8pkXeaoLEA4aLnrw-lUlMxOovjVEgxcekcRUfk1fY_5ASFCgG7f171XcE_PBvR9jiqQfpdIb0TI1P3_jBYRUBKW_z1hM_7aNP6BDuyvZT8fi0c6aHM4stgSXB80aIVq47o-NLkdxE45r1mLnTbFxqEafnZm5lpsS1BYKPIOHYDSHM_jagB_O71IzYixSd0NT2Gg42inMlEUHjcHxrn-Tc-vsNJBVFm1WiZwsmg5U1sAFrCjeePn5UX4T9Tq7CnxyVxxGdHKopcyGZ_O2SnGW30YtN6MBLUs2JoLPNtbGe_uZE0Q1oe57P0JK1EccpwQ7fhnbzEX4gg

Ст. метро Видубичі зараз… просто біток…

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely