https://cdn4.telesco.pe/file/2e92f79db2.mp4?token=QnPx1EGlgjRu65te8_C4jbpevTpliuiN1eNr8hW1PdgzpHFCkB2ba-_ffpuzUkrS65dT5ZDnNDXjhwxJnueWnrls_mGI87b4gZzkbXyYPrrt45vzwS4X4BFlJxMXnwHkObM5gqt_46ixYKeYPqg4uaxb8WTW_Q_-kvH7qZXQO6EIxGAPV_Z4nXCwlhhKfq_4ba3C3c4Z1r3W-CG6lYllDt7cAzBCIUyT8x0qmtCSG-J3xpnzu5Q2GZnz2xahBdu7yXlFxR8B8H55cXYuxFlgtjBWYuc-i4WO-ZeNBnWyID8kEQaQESrpysbVRl6SocUjljIz0Z4sRgYkcqibmWAfvQ

Жах.. приліт на Борщагівці біля КПІ

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely