https://cdn4.telesco.pe/file/c938e0e2d6.mp4?token=JY4bhVmq0Hut9hxyJ8AZEYYE27284ohdTrZXJ4DjhXq-S2gHp60wGSqchYjTMXPWl6C68iWDYypHWkc9Kuhs8UHH3fRioI1oJn0OArO9Ugb7W_ccbAxYpRxkzGNGT9u4AhEy0MgrIZCg4aFfBqc_FRgZBk3DaoI4lJY_uzlrKOe5PnqorVucnz8AUuHa0hvYAU3fJ2IhAZ47yC1zJS1GLCufuqmHXd4UBN3m-T8KJQCkBtP1YooXG7oqX-N-miCjb9nyqyPUa9EhteiB4mpAonBwBxk7BstoD3ePuXSkB0CXuZBMBpCnwX1dXh1gbyM-DEqoWTKWN1G8hzdQwrPyiA

Черга в Мілк бар сьогодні…

Там що, по 100 грам безкоштовно ще наливають?


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely