55 мільйонів на квіточки та озеленення планують витратити чиновники Дніпра
Пʼятдесят, с*ка, пʼять мільйонів.
У той час, як Альбертич та його посіпаки постійно скиглять, що у міста бракує грошей на ключові напрямки видатків, вони ж публікують закупівлю на понад 50 лямів на бозна шо
Біполярка якась, ну чесно
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely