«Терпи, зато жить будеш!». Патрульні показали перші хвилини після нічної атаки на Дніпро.
Правоохоронці разом із рятувальниками та небайдужими громадянами евакуйовували поранених у безпечне місце та передавали їх медикам.
Унаслідок атаки загинули двоє людей. Є постраждалі. На місцях працювали всі екстрені служби.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely