https://cdn4.telesco.pe/file/c4dc1edaab.mp4?token=HKtJpR3sXqCTDadv71nvAT2J1g0-L_UIhfag_5WsIdmDXxl1IWepc32_i9Amv5qRp9y8Y9X301PItSjPGCu37F6Pj4IKL9_LVKAJ64TwAADkRJ278DaTrU-Rc5N-wezE9ynkhPU0ydS-ILsBcv1mrkQHiVMmvFXEHLGFALXc3WgCg1B4dnogbud6Co3clMxseg5uy1St6vtBo3ch98OcTwYygndewdpTujV4V4Tcc4nHZ-z8Bq-W3QGyvFfHEoEP96HGHZkqZTzG-msY_ClyQkXyXHsiPxN2SAxmvjziT36VJZnU2_VTpxb9RwCVsSaC-JWv-tZZ89q6SvzNoRptHQ

На Київ знову насувається НЕГОДА Грім та гроза суне на нас зі сторони Броварів Дарницю вже починає заливати. Не лякайтесь, якщо гучно буде.

p.s. все що залишилось від оглядового колеса на Поштовій


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely