Зеленський зустрівся із заступниками голови фракції “Слуга народу”. Глава фракції Арахамія анонсував засідання монобільшості із президентом.
Зеленський назвав розмову із представниками “Слуги народу” “хорошою” і “дуже змістовною”.

“Готуємося до засідань. Обговорили ключові питання, які зараз є на порядку денному в парламенті. Те, що потрібно для стійкості нашої держави й для руху України у Євросоюз”, – зазначив він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely