Завозили елітні авто під виглядом допомоги ЗСУ: у Кривому Розі викрили ділка, який організував схему незаконного ввезення транспорту з-за кордону.
55-річний криворіжець залучив підконтрольних осіб і через підроблені документи оформлював авто як гуманітарну допомогу для військових. Фактично ж елітні машини ввозили без сплати мит і згодом продавали через інтернет та коло знайомих.
Упродовж 2022–2023 років таким чином в Україну завезли щонайменше 11 автомобілів, серед яких Land Rover, BMW X5, Volkswagen Touareg, Volvo та інші. До ЗСУ транспорт так і не передавали
Попередньо, держава недоотримала близько 2 млн грн митних платежів. Досудове розслідування триває.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely