
55-річний криворіжець залучив підконтрольних осіб і через підроблені документи оформлював авто як гуманітарну допомогу для військових. Фактично ж елітні машини ввозили без сплати мит і згодом продавали через інтернет та коло знайомих.
Упродовж 2022–2023 років таким чином в Україну завезли щонайменше 11 автомобілів, серед яких Land Rover, BMW X5, Volkswagen Touareg, Volvo та інші. До ЗСУ транспорт так і не передавали
Попередньо, держава недоотримала близько 2 млн грн митних платежів. Досудове розслідування триває.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально