Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала звіт про результати випуску акцій “Київміськбуду” без публічної пропозиції.
31 жовтня 2024 року Київрада проголосувала за докапіталізацію “Київміськбуду” на суму 2,56 млрд грн через випуск і викуп додаткових акцій.
Єдиним учасником розміщення акцій виступила територіальна громада Києва.
На балансі “Київміськбуду” перебувають 24 будівельні майданчики, на яких зведено понад 120 житлових будинків різного ступеня готовності. Загальна площа незавершеного будівництва перевищує 548 тис. кв. м.
Забудовник почав відновлення робіт з березня 2026 року на ряді майданчиків: “Поділ Град”, “Гвардійський”, “Райдужний”, Freedom, “Оберіг-2”, Twin House, “Урлівський-1”

admin_dely

Written by

admin_dely