У Дніпровському районі двоє чоловіків побили 17-річного хлопця просто на території ліцею.
Інцидент стався 19 травня у селищі Солоне. Попередньо, конфлікт почався зі словесної сварки, яка переросла у бійку. Підліток отримав тілесні ушкодження та наразі перебуває в лікарні.
За фактом побиття вже відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне легке тілесне ушкодження. Правоохоронці встановлюють усі обставини події та ступінь тяжкості травм хлопця.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely