
В одній справі на ремонті колектора «намалювали» 1,5 млн грн. У другій — на утриманні доріг і зливової каналізації ще 2 млн грн. Гроші виводили через підконтрольні фірми. Збитки для бюджету становлять 3,5 млн грн.
Перед судом постануть шестеро людей: двоє посадовців міськради, двоє директорів підрядних фірм, інженер КП та бухгалтер. Їм інкримінують привласнення коштів і службове підроблення.
Максимальне покарання — до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Справу вже передали до суду.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально