На Дніпропетровщині будують водогін для 18 тисяч людей, які залишилися без централізованого водопостачання після підриву Каховської ГЕС.
Зараз підрядники зводять насосно-фільтрувальну станцію, прокладають мережі та майже 9 км трубопроводу. Вода із Запорізької області проходитиме очистку і подаватиметься до однієї з громад області.
Завершити роботи планують уже влітку.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely