У Дніпрі на Робочій аварійне дерево впало просто на дитячий майданчик.
Мешканці будинку на вул. Робочій, 75 ще з 2025 року скаржилися на небезпечні дерева та неодноразово зверталися на гарячу лінію міськради. У березні 2026-го Департамент благоустрою офіційно визнав проблемними 11 дерев, з яких 4 — аварійні. Втім, за два місяці нічого не зробили
21 травня одне з дерев упало прямо біля дітей на майданчику. На щастя, обійшлося без постраждалих — діти встигли відбігти.
Мешканці обурені бездіяльністю чиновників і побоюються, що наступне падіння дерева може закінчитися трагедією.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely