На Крутогірному узвозі #Toyota влетіла у #Audi
Від удару седан відкинуло на узбіччя прямісінько у паркан. Попередньо, ніхто не постраждав.
Добре, що в цей час на тротуарі не було пішоходів
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely