Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив про зустріч із президентом Володимиром Зеленським: обговорили дипломатію, “внутрішні конфлікти” та “стабілізацію роботи країни”.
Арахамія написав, що “наступні 6 місяців мають стати часом максимальної концентрації та стабілізації роботи країни”. Серед пріоритетів назвав стійкість державних інституцій, підтримку армії, своєчасні виплати людям, роботу енергетики, економіки та місцевого самоврядування та кроки щодо вступу в Євросоюз
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely