https://cdn4.telesco.pe/file/4f8b6b5e39.mp4?token=Yt-lPovnrflkaib2d7_rt-v8LRXfe8AWkBw_vSY1GN-1f7e6wR2jkost3rrw52ImqRDZRTlaOlHQGiceVT_hW1RE_VOO9xr8P9iAtwJopYHSDgHcIblfVrl5T2EGdjQYNEAPG14uMexGIXHQq6GswIpM86t4F5J3gVyRfGaI7LmbxFkI5hwcZEU0e119W5KL_f3zG8s3wB5Q7OqAVh-O8_By3KYeYigvtstWJPXNN8EB4p6GLzgEk9QZ2LVL5EyxGPUc8jzipEXwE1TI_BsGy3HU2MIllrufQTb4pZ_swrEMQFqBMgTKun39Y4UT-nYQmuMNO6laRvVahGRuHNAOcg

Бортничі, маршрутка з повним салом людей…
ПДД, ні не чув….

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely