
Посадовиця міськради закупила 10 квадроциклів для Сил оборони за завищеними цінами. Кожен обійшовся бюджету дорожче більш ніж на 100 тисяч гривень.
Загалом на закупівлю витратили 5,4 млн грн, а переплата, за даними правоохоронців, склала понад 1,1 млн.
Чиновниці вже повідомили про підозру у службовій недбалості.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально