
https://cdn4.telesco.pe/file/1cecae9327.mp4?token=FZVikzXpi8XG51nMaaZh2QXtS-3nLq_68GJhDdcw6MXVzogz6XRrKEpVIDPantu0DJFs6DP00kSspCN6qFMTCb2xG3Q_DbL4DUZnkNklcNBTFEzxiiUurTHn8FOoriY20IIVMluYNaJor8KASRQYzbQe0tEPY_nCfVhOoI_C4_ezfuFvU9xIOaPHRXt4ERctbi7LwOW46z4ol5jK6rx0JlSmOcfXi0gX_BscuVVGK1f-tAx9MjB1iUWDQPcHUTP2ZADhFl5prxq-F0o5HtYQ0a21–yzDRf5AIEz7fXTNu4fdkGho4xbONApmomzobMz1ruaUc2h04tCv3caLJi9Qw
ПЗДЦ! Знову силова запаковка чоловіка. Соломʼянскій район вул. Голего, чоловік виходив з АТБ, і його просто почали засувати в машину. Людина купила тільки яблука, можливо його зараз хтось розшукує. Може діти самі дома.
А чоловік лисий якій на відео його пакує, його забулися забрати, він пішов в аптеку купив собі перекісь бо його поцарапали. А потім стояв на зупинці комусь дзвонив щоб його забрали.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE