
На підприємстві Дніпропетровщини чоловік загинув на козловому крані.
Під час роботи в кабіні на висоті близько 30 метрів йому раптово стало зле. Медик підприємства констатував смерть.
Гірничорятувальники ДСНС спустили тіло за допомогою альпіністського спорядження.
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Під час роботи в кабіні на висоті близько 30 метрів йому раптово стало зле. Медик підприємства констатував смерть.
Гірничорятувальники ДСНС спустили тіло за допомогою альпіністського спорядження.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально