No Image

Україна виходить на африканські ринки
Український бізнес заснував Українсько-африканську ділову раду — UAfrica Business Council. Платформа об’єднає бізнес, держструктури, галузеві асоціації та університети для розширення експортних можливостей і виходу українських компаній на ринки Африки. Установче засідання відбулося 25 травня у День Африки в Міністерстві економіки.
Особливий акцент — на аграрному секторі. У квітні 2026 року в Гані вже запрацював перший український агрохаб у рамках президентської ініціативи «Продовольство з України» — центр займається переробкою та розподілом продукції і має зміцнити продовольчу безпеку Західної Африки. За словами заступника міністра економіки Дениса Башлика, держава задала напрямок, а тепер завдання — перейти від політичного діалогу до конкретних інвестиційних проєктів.

admin_dely

Written by

admin_dely