Екс-командир військової частини з Хмельниччини, відправляв військових працювати на приватне СТО на Київщині замість служби

Хлопці мали ділитися із ним своїми виплатами.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely