У Дніпрі викрили схему з «мертвими душами» у держустанові. Колишня керівниця закладу оформила на роботу чотирьох людей, які фактично нічого не робили, але регулярно отримували зарплату з бюджету.
Серед них — підсобний робітник, технік із системного адміністрування, прибиральник територій та фахівець зі зв’язків із ЗМІ. Схема діяла протягом 2023–2024 років.
Щоб усе виглядало «офіційно», підлеглим наказували вносити фейкові дані у табелі робочого часу. У результаті держава втратила понад 407 тисяч гривень.
Поліція та СБУ вже повідомили фігурантам про підозри. Ексочільниці інкримінують розтрату бюджетних коштів та службове підроблення.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely