У Дніпрі чоловік викрав електроскутер, щоб покататися містом.
47-річний чоловік поцупив транспорт біля під’їзду на вул. Бердянській, поки власник був удома. На скутері він поїхав кататися містом, а потім залишив його на стоянці біля свого будинку.
Поліцейські швидко вийшли на слід зловмисника. Виявилося, що чоловік уже неодноразово мав проблеми із законом через майнові злочини. Наразі йому повідомили про підозру за ч.4 ст.185 ККУ (крадіжка).
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely