No Image

Кешбек на пальне завершився: 2,3 млн українців скористалися програмою
31 травня завершилася урядова програма кешбеку на пальне, яка діяла з 20 березня 2026 року як тимчасовий антикризовий інструмент — у відповідь на різке зростання світових цін на нафтопродукти через загострення ситуації на Близькому Сході. За понад два місяці роботи програмою скористалися майже 2,3 млн українців, а до неї долучилися понад 220 операторів АЗС. 91% учасників — власники автомобілів бюджетного класу з невеликим об’ємом двигуна.
Кешбек нараховувався автоматично при безготівковій оплаті: 15% — на дизель, 10% — на бензин, 5% — на скраплений газ. Накопичені кошти необхідно використати до 30 червня 2026 року — після цього невитрачений залишок повернеться до держбюджету. Їх можна спрямувати на оплату комуналки, купівлю ліків, книжок, товарів українського виробництва, а також на благодійність або підтримку ЗСУ. Програма «Національний кешбек» при цьому продовжує працювати — нею користуються понад 5 млн українців.

admin_dely

Written by

admin_dely