Глава МЗС Угорщини Сійярто повідомив, що під час його візиту в Москву Росія віддала двох полонених військовослужбовців, які воювали в лавах ЗСУ та мають угорське та українське громадянство — вони повернулися в Угорщину.
Сійярто також заявив, що Путін нічого не просив взамін за військовополонених
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely