No Image

Звернення до керівництва метрополітену – РОЗДУПЛІТЬСЯ і дайте людям зайти в метро!

p.s. Якщо когось не впускають фільмуйте на відео. Нехай звільняють тих хто не може організувати роботу метро на 4-й рік війни!
p.s. На багатьох станція вже місяця не багато, але в таких випадках в «тісноті не в обіді»


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely