Пошкоджені та частково зруйновані 5 медичних установ у Києві, – МОЗ

Два спеціалізовані медзаклади, а також центри первинної медико-санітарної допомоги у Подільському, Святошинському та Голосіївському районах.

Найбільше постраждала амбулаторія в Голосіївському районі

— там зруйновано другий і третій поверхи.
Медики та пацієнти перебували в укриттях. Постраждалих на цих об’єктах немає.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely