Вчора ввечері загорілася будівля колишнього ресторану «Маяк» у парку Шевченка. За даними рятувальників, займання сталося приблизно між 18:51 та 19:10.
Очевидці повідомляли про приїзд швидких, але в ДСНС повідомили: постраждалих немає. Попередньо, всередині будівлі горіло сміття. Причини пожежі з’ясовують.
Нагадаємо, на цій будівлі неодноразово помічали підлітків.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely