
Очевидці повідомляли про приїзд швидких, але в ДСНС повідомили: постраждалих немає. Попередньо, всередині будівлі горіло сміття. Причини пожежі з’ясовують.
Нагадаємо, на цій будівлі неодноразово помічали підлітків.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально