No Image

3 червня у Києві відбулася зустріч представників України та Північноатлантичного Альянсу у форматі Ради Україна-НАТО, що вперше пройшла в Україні.
Зеленський заявив, що вважає важливим проведення зустрічі в Україні.

“Рада Україна-НАТО – це особливий формат нашої взаємодії. І це перша зустріч в такому форматі в Києві. Це справді історично. Важливо, що цей формат допомагає сфокусувати увагу партнерів на ключових речах безпеки”, – додав президент

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely