No Image

Держсекретар США Рубіо заявив, що Трамп візьме участь у саміті НАТО, який пройде у Туреччині в липні.

“Сполучені Штати все ще є членами альянсу НАТО, і ми будемо в Туреччині, щоб обговорити всі ці питання. Президент особисто візьме участь у наступній зустрічі глав держав НАТО, де всі ці моменти будуть прояснені”, – наголосив держсекретар США

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely