
upd: У заказнику Дніпропетровщини вирубали ліс на 22 млн грн — ДБР завершило розслідування. Судитимуть ексдиректора Дніпровського лісгоспу та його підлеглого.
Посадовці оформили фіктивні документи на «санітарні рубки» й дозволили приватній особі масово вирізати дерева. Деревину потім продавали частинами. Схему викрили у січні.
Колишньому директору та його підлеглому загрожує до 10 років тюрми. На їхнє майно наклали арешт, щоб відшкодувати збитки.
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Посадовці оформили фіктивні документи на «санітарні рубки» й дозволили приватній особі масово вирізати дерева. Деревину потім продавали частинами. Схему викрили у січні.
Колишньому директору та його підлеглому загрожує до 10 років тюрми. На їхнє майно наклали арешт, щоб відшкодувати збитки.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально