На Запорізькій АЕС відновили зовнішнє електропостачання після 15-годинної перерви, повідомили в МАГАТЕ.
Це один із найдовших випадків втрати живлення станції від початку повномасштабної війни. Відновлення подачі електроенергії дозволило забезпечити стабільну роботу критично важливих систем та підтримати безпечну експлуатацію об’єкта.
Експерти наголошують, що надійне електроживлення є ключовою умовою ядерної безпеки. Інцидент вкотре демонструє вразливість енергетичної інфраструктури в умовах війни та важливість постійного міжнародного моніторингу ситуації на найбільшій атомній електростанції Європи.
Це один із найдовших випадків втрати живлення станції від початку повномасштабної війни. Відновлення подачі електроенергії дозволило забезпечити стабільну роботу критично важливих систем та підтримати безпечну експлуатацію об’єкта.
Експерти наголошують, що надійне електроживлення є ключовою умовою ядерної безпеки. Інцидент вкотре демонструє вразливість енергетичної інфраструктури в умовах війни та важливість постійного міжнародного моніторингу ситуації на найбільшій атомній електростанції Європи.
Written by
admin_dely
Актуально