https://cdn4.telesco.pe/file/3f400c2788.mp4?token=MM8fXvArI_BlZIJP-a-KPW86zujminW6XgwAhJqcefROQQ_jBdGzemKPHtN0J68Ie8HxpyURONT_BkB21MaxU75U_17lkAIR2XBiwnnnKVjn7q2pefe5_g_rBwJNDggb_CIOPHZoO4FJ9MNDGQMVkRn5ROsIkuJSRO8S6Xs78RK8EvIHzt1g7exAyuFra7ryEwdjsuNDyjRJ_IPqmmxxUfXyavNtRYnpEumlIntKknx6nhCcg3vhql69pHuRcjT2O9v0PtjQwWyvHDtn-PJKkcZb4943vhmzxuWNp-F1SVKwJGoM04ziaG1SAT15YySPKijI273tLmM-MSV7Q2Y0zpwV3Yl22kwpBLWFQ2Rx8aVgtFvsZAie34Lq51vAGIvr7EJLLFkSY1Uvs0Nn7LupinXG-5lwMZ1qjvlPkgh3ZijRwDTOFb92zc1_O1LEMgjXIBmBq6YQAJ5K-huLQ34odPO926pKgpOMzdlIOGYYfV_5lytsv4_uLxLi4FIMGqjjSUqOg2XT2LmOo_7bNV_nP9S0YGXzc7a1vO__3Ih8r22b3vR4-tDYfkfjM8mW6pQnibKx-CW0NH4Q7B0SLMwK1nuuy6beEQsSajnZv1a07XAeV-EnEQ6EQ2D7tRhK76C8eHNeMGTlOgZdr5ZyZ1GQR5ijp1hMPm_TfJpEdPpzJ1I

В Угорщині викрали інкасаторів «Ощадбанку» разом із грошима та золотом. Невідомі захопили сімох працівників банку, які їхали двома інкасаторськими авто між Австрією та Україною. У машинах перевозили: $40 млн, €35 млн та 9 кг золота
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта. Місце перебування співробітників Ощадбанку наразі невідоме — мобільний зв’язок відсутній.
Вчора Орбан заявив, що Будапешт змусить Київ продовжити транзит нафтопроводом «Дружба» та зробить це «силою».
МЗС України направило офіційну ноту Угорщині з вимогою негайно звільнити українських громадян.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely