
Створена за допомогою ШІ ОС Vib-OS v2.2.1 виявилась не функціональною. Техноблогер Tirimid протестував її на Linux x86 та побачив, що вона не змогла запустити класичний Doom, який запускали навіть на вейпі.
ОС також не підключалась до інтернету, видавала купу помилок. Базові функції типу “Створити папку” та контекстне меню не працювали. Блокнот не завантажувався та не зберігав файли.
Розробник Vib-OS v2.2.1 визнає, що його ОС не має власного HTTP-рушія, а дані зберігаються тільки в ОЗП. Він рекомендує тестувати її за допомогою QEMU на Mac.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube
ОС також не підключалась до інтернету, видавала купу помилок. Базові функції типу “Створити папку” та контекстне меню не працювали. Блокнот не завантажувався та не зберігав файли.
Розробник Vib-OS v2.2.1 визнає, що його ОС не має власного HTTP-рушія, а дані зберігаються тільки в ОЗП. Він рекомендує тестувати її за допомогою QEMU на Mac.
Більше ITC: Telegram • Facebook • X • YouTube
Written by
admin_dely
Актуально