No Image

Столична лікарка-психіатр довела до смерті пацієнтку

Попри симптоми серцевої патології та результати обстеження, що вказували на порушення серцевого ритму, 33-річна медикиня не діагностувала гострий інфаркт міокарда та не направила 57-річну жінку до кардіолога, а лише призначила їй медикаментозне лікування. Надалі стан пацієнтки критично погіршився, і, незважаючи на реанімаційні заходи, вона померла.
За висновками експертизи, своєчасна діагностика та надання невідкладної допомоги могли б убезпечити від трагічних наслідків.


Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely