Трамп заявив, що США відновлять атаки на Іран після недостатнього прогресу в переговорах щодо припинення війни.

Він додав: “Ми вчора завдали їм сильного удару. Ми знову завдамо їм сильного удару сьогодні, на випадок, якщо ви це пропустите, якщо ви не ввімкнете телевізор, і подивимося, що буде з угодою”.

“Я працюю з Іраном вже кілька місяців. Вони повинні підписати угоду. Це хороша угода”, – сказав він.

Пізніше він відмовився виключити удари по цивільній інфраструктурі, зокрема електростанціях і мостах, висловлюючи розчарування тим, що Іран ще не підписав угоду
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely