Команда Національного Банку України їде до Будапешта, щоб з’ясувати ситуацію щодо захоплення інкасаторських бригад “Ощадбанку”.

“Паралельно опрацьовуємо звернення до наших партнерів та регуляторів з цього питання, зокрема у частині дотримання процедур CIT-контролю в єврозоні та відповідних дій угорської сторони”, – написав голова НБУ Пишний

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely