Кожна третя аварія з самокатами — за участі підлітків. За півтора року в Україні назбиралося щонайменше 132 судові справи через ДТП з електросамокатами. Статистика показує, що у 79% випадків винні саме водії двоколісних.
За покатушки неповнолітніх зазвичай відповідають батьки — для них це стандартний штраф у 850 грн.
В антилідерах — Одещина, Львівщина та Вінниччина. У Дніпрі за цей час до суду дійшло всього 4 випадки. Проте реальна цифра значно більша, адже більшість дрібних зіткнень взагалі не фіксують офіційно.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely