
Двоє чоловіків віком 36 та 37 років обікрали приватний будинок: віджали вікно, винесли з оселі сейф із грошима та музичну колонку.
Після скоєного намагалися втекти на автомобілі. Крадіїв затримали із речовими доказами на Набережній Заводській.
Їм оголосили підозру за ч.4 ст.185 ККУ. Наразі чоловіків перевіряють на причетність до інших аналогічних злочинів у місті.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально