У Кривому Розі мама залишила дітей на зупинці, поки пішла до лікарні. Четверо малих дітей до сутінків були без нагляду дорослих. Жінка, яка це побачила, викликала патрульних.
Поліцейські встановили контакти матері та з’ясували, що вона перебувала в медзакладі як відвідувачка, залишивши дітей самих.
Малечу доставили до підрозділу поліції для забезпечення безпеки, згодом туди прибула мати. З жінкою провели профілактичну бесіду, а про подію повідомили ювенальну превенцію.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely