Кацапи вдарили по будівлі мерії у Нікополі
Ворожий дрон залетів прямо в кабінет міського голови. Але будівля вже тривалй час не використовується, тому, це ніщо інше, як звичайний терор заради розваги, чи як?
Також прилетіло по мерії у Марганці. На щастя всюди минулось без постраждалих
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely