
Ворожий дрон залетів прямо в кабінет міського голови. Але будівля вже тривалй час не використовується, тому, це ніщо інше, як звичайний терор заради розваги, чи як?
Також прилетіло по мерії у Марганці. На щастя всюди минулось без постраждалих
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально