На Дніпрі під Обухівкою врятували рибалку, який провалився під лід. Сьогодні вдень чоловік вийшов на кригу попри плюсову температуру.
Поруч був заступник начальника пожежно-рятувального підрозділу Обухівки, який за допомогою поліцейського катера дістав потерпілого з води. Його життю нічого не загрожує.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely