
Від ворожого удару загинув енергетик з Дніпропетровщини. 12 червня росіяни обстріляли ТЕС у Зеленодольській громаді.
Внаслідок атаки загинув працівник ДТЕК — Олександр Косолапов, ще один енергетик отримав поранення. Чоловік понад 30 років працював в енергетиці, починав слюсарем і останні роки займався відновленням ТЕС після російських атак.
Сьогодні у громаді оголосили днем жалоби. Співчуття
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Внаслідок атаки загинув працівник ДТЕК — Олександр Косолапов, ще один енергетик отримав поранення. Чоловік понад 30 років працював в енергетиці, починав слюсарем і останні роки займався відновленням ТЕС після російських атак.
Сьогодні у громаді оголосили днем жалоби. Співчуття
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально