У Дніпрі чоловік заради розваги перевдягнувся у поліцейську форму та отримав адмінпротокол.
Він носив її «з розважальною метою» і знімав відео для соцмереж. Творчість оцінили в управлінні кримінального аналізу.
Тепер на «актора» чекає штраф до 34 000 грн та конфіскація форми.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely