
Пʼятдесят, с*ка, пʼять мільйонів.
У той час, як Альбертич та його посіпаки постійно скиглять, що у міста бракує грошей на ключові напрямки видатків, вони ж публікують закупівлю на понад 50 лямів на бозна шо
Біполярка якась, ну чесно
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально