У Кривому Розі дві жінки видурили у людей майже 2 млн грн, обіцяючи соцвиплати та компенсації. Вони розміщували оголошення про роботу, збирали дані людей, а потім телефонували від імені ЦНАПу або «Дії».
Потерпілим розповідали про нібито доступні виплати чи компенсації за зруйноване житло та просили сплатити «податок» для їх отримання. Таким чином упродовж 2023–2025 років ошукали щонайменше 7 людей, серед яких були й переселенці.
Аферисткам повідомили про підозру у шахрайстві в особливо великих розмірах. Слідство триває.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely