«Дніпроводоканал» оштрафували більш ніж на 5 мільйонів гривень.
Антимонопольний комітет вирішив, що підприємство порушило правила конкуренції та скористалося своїм становищем монополіста на ринку водопостачання і водовідведення.
За це КП «Дніпроводоканал» має сплатити штраф — 5 084 394 гривні.
Подробиці порушення обіцяють оприлюднити після публікації повного рішення.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely