У Дніпрі судитимуть директора підприємства через збитки на закупівлі газу
Під час постачання газу одному з вишів Дніпра у 2021 році посадовець укладав додаткові угоди до договору: зменшував обсяги газу, але водночас підвищував його вартість. Через це державному бюджету завдали збитків майже на 1,2 млн грн.
Обвинувальний акт щодо директора підприємства вже передали до суду. Йому інкримінують розтрату бюджетних коштів в особливо великих розмірах.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely