
Під час постачання газу одному з вишів Дніпра у 2021 році посадовець укладав додаткові угоди до договору: зменшував обсяги газу, але водночас підвищував його вартість. Через це державному бюджету завдали збитків майже на 1,2 млн грн.
Обвинувальний акт щодо директора підприємства вже передали до суду. Йому інкримінують розтрату бюджетних коштів в особливо великих розмірах.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально