No Image

Додаткові нарахування за тепло у червневих платіжках масово надходять киянам.
І це за січень, коли після російських обстрілів чимало будинків залишалися без опалення.

Дмитро Лубінець заявив, що лише за січень–березень отримав понад 600 звернень щодо відсутності або неналежного теплопостачання. Він вимагає скасувати незаконні донарахування та перевірити подібні випадки.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely